Мебель в Эстонии

Türgi mööbel

Grand Mööbel OÜ on asutatud 1993. aastal Eestis ja on spetsialiseerunud kvaliteetse mööbli müügile. Laialdased kogemused ja kõrged kvaliteedistandardid teevad meie ettevõttest ühe parima mööblitarnija Eestis ja välismaal.

Firmast

Interjööril on suur roll hubase ja meeldiva keskkonna loomisel majas. Kodu mööbli valik peaks olema teadlik ja läbimõeldud. Kui otsite kvaliteetset Türgi mööbli, siis olete jõudnud õigesse kohta! Pakume laias valikus erinevate stiilide ja trendidega mööblit.

Meie sortimendis on mööblikomplektid magamistubadesse, elutuppa, kontorisse, kööki ja pehmet mööblit. Meie pakutav mööbel erineb mitte ainult kvaliteedi, vaid ka stiili poolest. Koostöös Itaalia, Saksamaa ja Türgi mööblitootjatega pakume eritellimusel valmistatud kaasaegses, minimalistlikus ja klassikalises stiilis mööblit. Lisaks mööblile pakume Sulle ka dekoratiivelemente ja madratseid.

Мебель в Эстонии
Мебель в Эстонии

Türgi mööblikomplektid

Magamistoa komplektid

Elutoa komplektid

Mööbli kategooriad

Hoolime igast kliendist ja püüame pakkuda oma klientidele parimat teenust. Meie veebikataloogist saate hõlpsalt valida endale sobiva mööbli. Toome selle teieni kiiresti ja tõhusalt.

Kui otsid kvaliteetset Türgi mööblit Eestis, siis võta meiega ühendust! Garanteerime oma toodete kõrge kvaliteedi ja klientidele parima teeninduse.

Мебель в Эстонии

Мягкая мебель

Pehme türgi mööbel

Diivanid, Nurgadiivanid, Diivanvoodid, Tugitoolid

Гостиная

Elutuba

Kummutid, Elutoa komplektid, TV-alused, Diivanilauad, Vitriinid

Спальня

Magamistuba

Voodid, Türgi madratsid, Voodikomplektid madratsitega, Öökapid, Tualettlauad, Riidekapid, Kummutid

Кухни на заказ

Köögid tellimisel

Lisaks valmislahendustele pakume oma klientidele võimalust kokku panna personaalne köök, arvestades ruumi suurust, nõudeid sektsioonidele ja materjalidele

Товары со скидкой

Мебель в Эстонии

Blog

Статьи про различную мебель представляют большой интерес для многих людей, которые интересуются дизайном интерьера и уютным жильем. В наших статьях можно найти много полезной информации о разных типах мебели, наших новых коллекций, а также о том, как выбрать мебель, которая подойдет именно для вашего дома.

Статей не найдено

Мебель в Эстонии